Zostań Sponsorem Meczu Chojniczanki!

01.10.2019 (aktualizacja 07.08.2020)r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, informujemy o dodatkowej możliwości promowania swojej marki podczas meczów na stadionie przy Mickiewicza 12. Przedstawiamy nową ofertę skierowaną do obecnych już Partnerów, a także do tych, którzy chcieliby dopiero zacząć aktywnie wspierać klub przy okazji konkretnych spotkań.

Oferta Sponsor Meczu umożliwia dobór świadczeń w zadowalający Państwa pakiet. Zostanie on indywidualnie wyceniony, w zależności od ilości oraz rodzaju wybranych form promocji. Dzięki użyciu narzędzi jakie daje oferta Sponsor Meczu, Państwa firma podkreśli swoją obecność na rynku, oraz zapisze się w świadomości każdego z kibiców jako marka wspierająca jego Klub – MKS Chojniczanka 1930.

Zapraszamy do skorzystania z oferty już przy okazji zbliżających się spotkań Chojniczanki! W sobotę 5 października o godzinie 18:00 zagramy z Odrą Opole, natomiast kolejne mecze domowe „Żółto-biało-czerwonych” czekają nas już w listopadzie:
17 kolejka Fortuna 1 Liga; 9 listopada, sobota, godz. 16:00; Chojniczanka – Stal Mielec
18 kolejka Fortuna 1 Liga; 16 listopada, sobota, godz. 16:00; Chojniczanka – Wigry Suwałki
19 kolejka Fortuna 1 Liga; 30 listopada, sobota, godz. 16:00; Chojniczanka – Olimpia Grudziądz

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

OFERTA SPONSOR MECZU

W przypadku pytań prosimy o kontakt.
mail: marketing@mkschojniczanka.pl
nr tel.: 730-731-899