Junior C1 Chojniczanki zagra w barażach o Centralną Ligę Juniorów!

15.11.2019 (aktualizacja 22.11.2019)r.

Drużyna Juniora C1 Chojniczanki prowadzona przez trenera Tomasza Orłowskiego zagra w barażach o Centralną Ligę Juniorów.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej w rozgrywkach I ligi województwa pomorskiego Juniora C1, żółto-biało-czerwoni pewnie wygrali z KP Starogard Gdański 5:1 i umocnili się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Zajęcie tego miejsca po rundzie jesiennej zapewnia udział w barażach o Centralną Ligę Juniorów.

Tabela I ligi wojewódzkiej C1 po rundzie jesiennej

Nasz zespół zmierzy się ze zwycięzcą baraży w województwie wielkopolskim (Górnik Konin lub AP Reissa Poznań). Pierwszy mecz w Koninie zakończył się wygraną AP Reissa aż 8:0 więc prawdopodobnie to drużyna z Poznania będzie rywalem Chojniczanki w walce o CLJ.

Mecze barażowe zaplanowane zostały na sobotę 23 listopada (wyjazd) i wtorek 26 listopada (Modrak).

Całej drużynie gratulujemy i życzymy powodzenia w meczach barażowych!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA