V Gala Klubu Biznesu Chojniczanki

17.02.2020 (aktualizacja 01.03.2020)r.

Za nami V Gala Klubu Biznesu Chojniczanki! Dzięki zmianie formuły Gali udało nam się pobić kolejny raz rekord frekwencji, która w tym roku była bliska 300 osób!

Śladem poprzednich lat uroczystość została podzielona na dwie części. Pierwszą z nich, oficjalną poprowadził prezenter Polsatu Sport Bożydar Iwanow oraz pełnomocnik zarządu Wojciech Łągiewka. Ta część owocowała w podsumowania ostatnich dwunastu miesięcy, ale nie mogło zabraknąć akcentów nawiązujących do obecnego, szczególnego roku dla naszego klubu. I tak mogliśmy posłuchać kilka słów od zarządu klubu, Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka, Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosława Michalskiego, Burmistrza Arseniusza Finstera oraz trenera pierwszego zespołu Zbigniewa Smółki. ‚

Kolejnym punktem programu była prezentacja nowych, jubileuszowych strojów meczowych, w których pierwsza drużyna będzie występować w całym 2020 roku.

Chwilę później przedstawiliśmy również nowego sponsora platynowego, którym został nasz dotychczasowy złoty partner, firma M&G Szopińscy. Logo tej firmy pojawiło się również na wcześniej wspomnianych strojach meczowych.

Następnie, na scenie pojawił się Andrzej Grabowski. Aktor występujący w takich filmach jak „Pitbull”, „Polityka”, czy grający główną rolę w serialu „Świat według Kiepskich”. Pan Andrzej zaprezentował dwa monologi, które niezmiernie rozbawiły wszystkich gości.

Część oficjalną zakończyło wręczenie przez zarząd klubu wszystkim obecnym na Gali sponsorom wyjątkowych podziękowań za wsparcie okazane w 2019 roku.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę do białego rana, której przewodniczył zespół Bad-Bondarenko!

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność i wsparcie!

Szczególnie pragniemy podziękować firmom Canpol za fantastyczny catering oraz zdobienie sali, CT Media za efektowną oprawę Gali oraz Centrum Park za udostępnienie sali.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia:

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA