Firma CHOJNET Platynowym Sponsorem Chojniczanki!

13.08.2020 (aktualizacja 15.08.2020)r.

Z przyjemnością informujemy, że nasz wieloletni Złoty Sponsor Firma „Chojnet” od sezonu 2020/2021 staje się Platynowym Sponsorem Żółto-biało-czerwonych. Jednocześnie prezentujemy Państwu nowy logotyp naszego Partnera.

Na mocy nowej umowy logotyp marki eksponowany będzie na spodenkach meczowych pierwszej drużyny.

Przypomnijmy: Chojnet to sieć oparta na technologii radiodostępu, oferująca tani i stały dostęp do Internetu na terenie Chojnic i Brus. Oferta naszego Partnera skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych jak i firm. Proponują szybkie i niezawodne połączenie z Internetem. Dzięki zastosowaniu technologii Wi-Fi wykonanie przyłącza jest mało uciążliwe i stosunkowo szybkie.

Jeśli znajdują się Państwo w zasięgu sieci „Chojnet” podłączenie zostanie wykonanie zaledwie w ciągu kilku dni roboczych!

Jesteśmy szczęśliwi, że firma, która wspiera nas od lat, zdecydowała się na wzmocnienie swojego wsparcia i okazanie tym samym zaufania klubowi!

Zapraszamy na stronę naszego Partnera:
http://www.chojnet.pl/