Sprzedaż biletów na mecz z Sokołem Ostróda

13.05.2021 (aktualizacja 19.05.2021)r.

Wracamy na trybuny! Mecz z Sokołem Ostróda (środa, 19 maja, godzina 19:30) odbędzie się już z udziałem kibiców.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

Sprzedaż biletów na mecz z Sokołem Ostróda już trwa i prowadzona jest stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz punktach sprzedaży KupBilet, a także online za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl. Od pierwszego dnia przedsprzedaży bilety można nabyć na trybunę główną (sektory A1-A5, B1-B6, C1-C2).

ZAKUP BILET PRZEZ INTERNET

CENY BILETÓW:
W przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy – kobiety i młodzież szkolna do 18 roku życia)
W dniu meczu: 20 zł (normalny), 17 zł (ulgowy)

Do momentu w którym to pojemność stadionu nie będzie już ograniczona – darmowe wejścia dla posiadaczy klubowych legitymacji nie obowiązują!

Przypominamy, że przepisy związane z organizacją meczów w dobie pandemii COVID-19 wykluczają sprzedaż biletów przed meczem w stadionowych kasach. Nie czekaj z zakupem wejściówki na ostatnią chwilę!

REZERWACJA MIEJSC PRZEZ KARNETOWICZÓW

– Posiadacze karnetów na domowe mecze w sezonie 2020/21 wejdą na stadion bezpłatnie. Miejsca na trybunach wyznaczone na karnecie oraz podczas ubiegłorocznej sprzedaży nie obowiązują. W związku z tym, karnetowicz, aby wejść na mecze z Sokołem Ostróda, GKS-em Katowice i Górnikiem Polkowice, musi potwierdzić obecność i wygenerować nowe miejsce na trybunach zgodnie z rozkładem obowiązującym przy 25% pojemności Stadionu Miejskiego Chojniczanka 1930.

W celu rezerwacji i przypisania nowego miejsca należy:
-napisać e-mail na adres bilet@mkschojniczanka.pl (w treści maila należy zamieścić imię, nazwisko oraz numer miejsca znajdujący się na karcie) lub udać się do Strefy Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera w celu dokonania rezerwacji.

Strefa Kibica Chojniczanki jest czynna w dni robocze w godzinach 10:00 – 17:00 i w soboty w godzinach 9:30 – 13:30

Bilety będą kodować się na karcie karnetowej, ale w informacji zwrotnej znajdować się będzie obowiązujący numer miejsca na stadionie. Miejsca dla karnetowiczów będą rozmieszczone na sektorach A1-A5 i B1-B6. Karnetowicze z sektora C rozmieszczeni zostaną na sektorach C1-C2 zgodnie z wytycznymi.

Posiadacze karnetów na rundę jesienną 2020 mogą zakupić pakiet obowiązujący na trzy ostatnie domowe mecze (z Sokołem Ostróda, GKS-em Katowice i Górnikiem Polkowice) w preferencyjnej cenie 20 zł.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w poszczególnych sektorach, należy się liczyć z tym, że wygenerowane miejsce będzie inne niż to preferowane przez karnetowicza.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl