Raport z wypożyczeń (29-30 maja)

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

III LIGA

Mateusz Cegiełka (Sokół Kleczew) – Zdobył bramkę w meczu z Pomorzaninem Toruń wygranym przez Sokół 2:0. Na boisku przebywał do 84 minuty. Zespół z Kleczewa zajmuje najwyższe miejsce w grupie spadkowej III Ligi grupie II.

Stanisław Wędzelewski (Sokół Kleczew) – W wygranym meczu Sokoła z Pomorzaninem rozegrał 13 minut.

Oskar Frygier (Kotwica Kołobrzeg) – Poza kadrą Kotwicy na mecz z Unią Swarzędz.

Mateusz Tomaszewski (ROW Rybnik) – Pojawił się na boisku w 80 minucie. ROW przegrał z Piastem Żmigród 1:0 i do bezpiecznego miejsca w tabeli traci już 6 punktów.

IV LIGA

Mateusz Borowski (Gedania Gdańsk) – W wysoko wygranym przez Gedanię meczu z Gryfem Słupsk (5:1) zdobył dwie bramki i zaliczył asystę. Na boisku spędził 58 minut.

ROZGRYWKI JUNIORSKIE

Jakub Oleksiewicz (UKS Lotos Gdańsk) – Rozegrał 62 minuty w meczu Centralnej Ligi Juniorów U-15 z Wartą Poznań wygranym przez UKS Lotos 4:0.