Transmisja z meczu Lech II Poznań – Chojniczanka

04.06.2021 (aktualizacja 05.06.2021)r.

Mecz 37 kolejki eWinner 2 Ligi: Lech II Poznań – Chojniczanka będzie można obejrzeć za pośrednictwem aplikacji – eWinner oraz na
platformie OTT do streamingu spotkań eWinner 2 Ligi – sportize.pl

Transmisja w aplikacji eWinner jest dostępna za darmo po zainstalowaniu aplikacji w swoim telefonie / tablecie i założeniu konta / zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji eWinner. Za pomocą aplikacji można również przesłać sygnał bezpośrednio do telewizora (opcja powinna działać posiadaczom telewizorów z funkcją smart TV lub przystawką Chromecast / Android TV).

Transmisja na platformie sportize.pl jest dostępna po wykupieniu miesięcznej subskrypcji umożliwiającej obejrzenie wszystkich spotkań eWinner 2 Ligi. Koszt subskrypcji wynosi 23,99 zł. Transmisje na sportize.pl można śledzić chociażby z poziomu komputera stacjonarnego / laptopa.