Skra Częstochowa rywalem Chojniczanki w pierwszym barażu

Po zakończeniu sezonu zasadniczego w eWinner II Lidze znamy już zestawienie par barażowych o awans do Fortuna 1 Ligi

Chojniczanka w pierwszym meczu barażowym zagra ze Skrą Częstochowa. Spotkanie rozegrane zostanie we wtorek o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Bilety na wtorkowy mecz barażowy już można nabywać na www.kupbilet.pl, a od poniedziałku także w Strefie Kibica Chojniczanki (od godziny 11:00).

W przypadku zwycięstwa Chojniczanki we wtorkowym spotkaniu, finał baraży o awans do Fortuna 1 Ligi odbędzie się w Chojnicach. Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego trafią wtedy na zwycięzcę meczu Wigry Suwałki – KKS Kalisz. Finał zaplanowany został na sobotę 19 czerwca o godzinie 11:45.

Wszystkie mecze barażowe będą transmitowane w TVP Sport.