Artur Fryś nowym trenerem w akademii Chojniczanki

Artur Fryś dołącza do akademii Chojniczanki. Nowy trener poprowadzi zespoły Juniora B i Juniora C1.

Pierwszym klubem nowego trenera akademii była Stal Szczecin, gdzie pracował jako trener zespołu Juniora G. Przez ostatnie siedem lat był związany z Bałtykiem Koszalin. W klubie z Koszalina pełnił funkcję pierwszego trenera w kategoriach wiekowych od Juniora F do Juniora C. W latach 2016-2018 był także drugim trenerem w kadrze województwa zachodniopomorskiego (Junior C).

Dołączenie do sztabu szkoleniowego młodzieżowych zespołów Chojniczanki jest dla mnie zaszczytem i szansą na zdobycie nowych doświadczeń w pracy trenerskiej. Moim celem jest przede wszystkim stworzenie młodym zawodnikom możliwości rozwoju sportowego, tak aby z dnia na dzień mogli podnosić swoje umiejętności piłkarskie. Wierzę, że swoim doświadczeniem i zaangażowaniem pomogę Klubowi w wyszkoleniu piłkarzy, którzy będą godnie reprezentować Chojniczankę i miasto Chojnice – mówi Artur Fryś.

Witamy w Chojniczance i życzymy powodzenia!

Informujemy również, że swoją pracę w klubowej akademii zakończył Tomasz Fojut i Piotr Pozorski. Obu trenerom dziękujemy za wykonaną pracę dla Chojniczanki i życzymy powodzenia na dalszej zawodowej drodze.