AP Studio 7 sponsorem klubu!

Z przyjemnością informujemy, że AP Studio 7 dołącza do grona sponsorów naszego klubu!

AP Studio 7 jest nowoczesnym i dynamicznym biurem architektonicznym z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu.

Zakres działalności naszego Partnera to:

• pełna obsługa inwestycji

• projekty architektoniczno – budowlane

• projekty aranżacji wnętrz

• adaptacje projektów typowych

• projekty rozbiórki

• nadzór robót budowlanych

• projekty zieleni, parków i małej architektury

• wizualizacje 3D

W swoim zespole posiadają wykwalifikowanych specjalistów w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej (wod.-kan., c.o., wentylacyjnej i gazowej) oraz elektrycznej. Projekty AP Studio 7 są kompletne pod względem formalno – prawnym, co zapewnia uzyskanie pozytywnej decyzji o pozwoleniu na budowę.

Do każdego tematu projektowego podchodzą indywidualnie, opracowując go w oparciu o obowiązujące przepisy oraz z uwzględnieniem najnowszych technologii.

Zapraszamy do sprawdzenia strony naszego Partnera: http://www.apstudio7.pl/index.php i współpracy!

AP Studio 7 – dziękujemy za wsparcie i zaufanie!