Canpol srebrnym sponsorem Klubu

Canpol srebrnym sponsorem Klubu!

To zdecydowanie jedyne i niepowtarzalne miejsce w Polsce, a nawet w Europie.

W tym jednym miejscu znajdą Państwo:

– ZOO – ogólnodostępny ogród zoologiczny zaszyty w lesie oraz w przygotowanych terenach zgodnych z naturalnym życiem zwierząt o pow. 4870 m kwadratowych. Posiada status ogrodu zoologicznego nadany przez Ministra Ochrony Środowiska. Ogród zamieszkuje 39 gatunków zwierząt. Łącznie w naszym ZOO gości około 100 mieszkańców.

– centrum handlowe – a w nim do kupienia odzież, obuwie, zabawki, biżuteria, kosmetyki, akcesoria samochodowe. W centrum znajduje się również mini apteka oraz kantor wymiany walut.

– wonderland, a więc Rodzinny Park Rozrywki dla każdego! „To miejsce, gdzie bawią się zwierzęta, gdzie woda i wiatr we włosach, gdzie artyści tworzą baśń, a ciszę wypełnia śmiech dzieci i kochające spojrzenia Campi i Canpolka…, Wonderland to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o spełnianiu dziecięcych marzeń…”.

– centrum motoryzacyjne – tu znajdą Państwo salon samochodowy, autokomis, myjnię, blacharnio-lakiernię czy serwis mechaniczny,

– Hotel Canpol – usytuowany jest w cichej okolicy, w pobliżu lasu i stawu. Jednym z wielu atutów są obszerne i indywidualnie urządzone apartamenty i pokoje. Hotel dysponuje 35 miejscami noclegowymi.

– restauracja,

– Hotel Ratuszowy w Chojnicach – Hotel Ratuszowy położony jest w samym sercu Chojnic, pomiędzy XVI-wieczną bazyliką a zabytkowym ratuszem. Obiekt oferuje klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz dostępem do 24 miejsc parkingowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa to odwiedzin tego szczególnego miejsca!

Canpol dziękujemy za wsparcie i zaufanie!