Tomasz Kafarski o sparingu z KKS-em Kalisz

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Kafarskiego.

To było wyrównane spotkanie dwóch zespołów, które zostały zranione w poprzednim sezonie. Warunki do gry czyli pogoda i tępe boisko było jednak dominantem i nie byliśmy w stanie sobie z tym od początku poradzić. Trzeba przyznać, że nie było to najlepsze widowisko w naszym wykonaniu. Brak odpowiednich decyzji spowodował, że jeden z naszych zawodników popełnił faul i rywal zdobył bramkę. Przyjechaliśmy zagrać o zwycięstwo. Widać po chłopakach pozytywne nastawienie. Zostawili dużo zdrowia. Mecz jest jednak przegrany i teraz musimy przeanalizować to spotkanie – mówił po sparingu trener Kafarski – Jesteśmy jeszcze na początku budowy drużyny, charakteru i stylu gry. Sparing z KKS-em Kalisz dołożył nam kilka nowych wniosków. W niedzielę gramy z Gryfem Słupsk. Od środy rozpoczynamy operację Wigry Suwałki. Najbliższy tydzień pokaże, kto zapracował na miejsce w pierwszym składzie. Mamy dobrych piłkarzy i szeroką kadrę. Pewnie dyspozycja mikrocyklu tygodniowego zadecyduje kto zagra z Wigrami – dodawał szkoleniowiec Chojniczanki.