Filip Kaliszewski arbitrem meczu Wigry Suwałki – Chojniczanka

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 1. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Wigry Suwałki – Chojniczanka będzie Filip Kaliszewski z Gdańska.

Asystentami arbitra będą Bartosz Heinig i Artur Zakrzewski. Arbitrem technicznym meczu został Damian Krumplewski.

Filip Kaliszewski prowadził jeden mecz Chojniczanki. Było to spotkanie 11. kolejki z ubiegłego sezonu z Motorem Lublin zakończone bezbramkowym remisem.

OBSADA SĘDZIOWSKA MECZÓW 1 KOLEJKI

30 lipca (piątek):

Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce, godz. 19:20, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).

31 lipca (sobota):

Radunia Stężyca – Lech II Poznań, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Znicz Pruszków – Motor Lublin, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg, godz. 18:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Sokół Ostróda – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 18:00, sędzia: Włodzimierz Bartos (Łódź).
Wisła Puławy – GKS Bełchatów, godz. 18:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków, godz. 19:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).

1 sierpnia (niedziela):

Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków, godz. 12:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).

2 sierpnia (poniedziałek):

Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).