Grzegorz Kawałko arbitrem głównym meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 11. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka będzie Grzegorz Kawałko z Olsztyna.

Przy linii pomagać mu będą Piotr Podbielski i Michał Gajda. Sędzią technicznym meczu został Mateusz Bielawski. Na VAR-ze zasiądą Damian Kos jako sędzia VAR i Sylwester Rasmus jako AVAR.

Grzegorz Kawałko prowadził jeden mecz Chojniczanki. W sezonie 2020/21 był głównym rozjemcą pojedynku z Olimpią Grudziądz z rundy wiosennej. Chluba Grodu Tura wygrała wtedy 3:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 11. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

15 września (czwartek):

Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów, godz. 18:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).

16 września (piątek):

Arka Gdynia – Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Wisła Kraków – Ruch Chorzów, godz. 20:30, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

17 września (sobota):

GKS Katowice – GKS Tychy, godz. 17:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna, godz. 20:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Resovia – Puszcza Niepołomice, godz. 20:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

18 września (niedziela):

Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź, godz. 12:40, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice, godz. 15:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
Odra Opole – Skra Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).