Dominik Milewski i Jakub Żukowski odchodzą z Chojniczanki

Informujemy o zmianach w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu Chojniczanki. Z naszym klubem pożegnali się trener przygotowania motorycznego Dominik Milewski i trener analityk Jakub Żukowski.

Dominik Milewski z Chojniczanką był związany od sierpnia 2020 roku, najpierw w sztabie trenera Adama Noconia, a następnie trenera Tomasza Kafarskiego. Oprócz zadań w pierwszym zespole, pracował także nad odpowiednią sprawnością fizyczną naszych młodych zawodników.

Jakub Żukowski dołączył do sztabu trenera Tomasza Kafarskiego w czerwcu bieżącego roku.

Dominikowi i Kubie dziękujemy za wykonaną pracę na rzecz naszego klubu i życzymy powodzenia przy kolejnych zawodowych wyzwaniach!

Trener Dominik Milewski
Trener Jakub Żukowski

W najbliższym czasie przedstawimy nowych współpracowników trenera Krzysztofa Brede.