Patryk Gryckiewicz arbitrem głównym meczu ze Stalą Rzeszów

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 5. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Stal Rzeszów będzie Patryk Gryckiewicz z Torunia.

Asystentami głównego arbitra będą Adam Kupsik i Marcin Sadowski. Na sędziego technicznego wyznaczony został Konrad Aluszyk. Sędzią VAR będzie Tomasz Marciniak, a AVAR Marcin Boniek.

Patryk Gryckiewicz prowadził jeden mecz Chojniczanki. W sezonie 2020/21 był arbitrem głównym wygranego 4:2 meczu z Pogonią Siedlce w rozgrywkach eWinner 2 Ligi.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 5. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

9 sierpnia (wtorek):

Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Wisła Kraków – GKS Katowice, godz. 20:30, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).

10 sierpnia (środa):

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Skra Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Resovia – Arka Gdynia, godz. 18:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice, godz. 20:30, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

11 sierpnia (czwartek):

Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów, godz. 18:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Ruch Chorzów – Górnik Łęczna, godz. 20:30, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).