Karol Arys sędzią meczu z Sokołem Ostróda

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 19. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Sokół Ostróda – Chojniczanka będzie Karol Arys ze Szczecina.

Asystentami sędziego będą Wiktor Wątroba i Marcin Janawa. Arbitrem technicznym będzie Kamil Żmijewski.

Karol Arys prowadził dwa mecze Chojniczanki. Wszystkie kończyły się wysoką wygraną Chluby Grodu Tura. W poprzednim sezonie było to wygrane 6:0 starcie ze Śląskiem II Wrocław, a w bieżącym sezonie był to mecz z Radunią Stężyca zakończony zwycięstwem 5:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 19. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

26 listopada (piątek):

Ruch Chorzów – Motor Lublin, godz. 18:05, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).

27 listopada (sobota):

Znicz Pruszków – GKS Bełchatów, godz. 12:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Wigry Suwałki – KKS 1925 Kalisz, godz. 12:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg, godz. 13:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Radunia Stężyca – Garbarnia Kraków, godz. 13:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice, godz. 13:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Stal Rzeszów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 16:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

28 listopada (niedziela):

Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce, godz. 13:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Wisła Puławy – Lech II Poznań, godz. 16:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).