Kolejni zawodnicy z akademii na treningu pierwszego zespołu

Sztab szkoleniowy pierwszego zespołu Chojniczanki zaprosił na trening kolejną grupę zawodników z klubowej akademii. Pięciu podopiecznych Akademii Chojniczanki wzięło udział we wtorkowych zajęciach z pierwszą drużyną.

Są to:
- środkowy obrońca Szymon Kornatowski (2004) grający w zespole Juniora A1;
- lewy obrońca Karol Kowalik (2005) grający w zespole Juniora A1;
- środkowy obrońca Krystian Ryfa (2002) grający w zespole rezerw;
- środkowy pomocnik Tomasz Pupka-Lipiński (2003) grający w zespole Juniora A1;
- środkowy pomocnik Jakub Koniuszy (2003) grający w zespole Juniora A1

Przypomnijmy, że udział w treningu tych zawodników ma na celu wyłonienie grupy graczy z Akademii Piłkarskiej Chojniczanki, która będzie miała możliwosć przygotowywania się z pierwszym zespołem od początku okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. W ubiegłym tygodniu z pierwszym zespołem trenowała inna piątka - Szymon Galikowski, Czesław Raburski, Kacper Sztuka, Jędrzej Osowski i Fabian Gawroński. W przyszłym tygodniu planowany jest jeszcze jeden taki trening.

- Dzięki tym treningom, sztab ma ostateczną możliwość oceny zawodników z akademii na tle pierwszego zespołu. Natomiast dla tych chłopców to nagroda, za to jak byli dysponowani w ostatnich tygodniach. Jest to także taki impuls dla pozostałych zawodników, że warto być cierpliwym i zawsze dawać z siebie wszystko. Cały czas trwa indywidualny program szkolenia "Talent M12" dla utalentowanych wychowanków "Chluby Grodu Tura" i bacznie monitorujemy postępy graczy z drużyn akademii - mówi asystent trenera pierwszego zespołu, Tomasz Pozorski.

Sponsorzy platynowi

Sponsorzy Techniczni

Oficjalna woda

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy medialni

Sponsorzy brązowi

Copyright © 2020 MKS Chojniczanka S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Strony internetowe Inpero.pl