Marcin Szrek sędzią meczu z Hutnikiem Kraków

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 9. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Hutnik Kraków – Chojniczanka będzie Marcin Szrek z Kielc.

Asystentami sędziego będą Dominik Wrona i Jacek Tokarski. Sędzią technicznym będzie Marek Śliwa.

Marcin Szrek prowadził dotychczas cztery mecze Chojniczanki. Ostatni z nich to mecz z Wisłą Puławy z 5. kolejki bieżącego sezonu, który zakończył się wygraną Chluby Grodu Tura 2:1.
Bilans Chojniczanki w meczach sędziowanych przez Marcina Szreka to dwa zwycięstwa, remis i porażka.

OBSADA SĘDZIOWSKA

17 września (piątek):
Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz, godz. 14:30, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).

18 września (sobota):
GKS Bełchatów – Lech II Poznań, godz. 12:30, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Wisła Puławy – Stal Rzeszów, godz. 16:00, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).
Znicz Pruszków – Sokół Ostróda, godz. 16:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Motor Lublin – Garbarnia Kraków, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Ruch Chorzów – Wigry Suwałki, godz. 18:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).

19 września (niedziela):
Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 14:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).
Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg, godz. 15:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice, godz. 16:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).