Nowy etap współpracy z powiatem chojnickim!

W piątek (01.10.2021) w Centrum Medialnym przy Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 odbyła się konferencja prasowa z udziałem Prezesa MKS Chojniczanka 1930 S.A. Jarosława Klauzo i Starosty powiatu chojnickiego Marka Szczepańskiego.

Powodem zwołania konferencji było rozszerzenie współpracy pomiędzy naszym klubem, a powiatem chojnickim. Chojniczanka współpracowała z powiatem już wcześniej przy rożnych projektach jak np. akcja "Dumni z Natury", ale od 1 października rozpoczynamy nowy etap. W ramach współpracy – oprócz ekspozycji na strojach pierwszej drużyny – planujemy różnego rodzaju działania dotyczące promocji marki powiatu chojnickiego, propagowaniu wspólnych wartości wśród społeczności naszego powiatu oraz wzmocnienia lokalnego patriotyzmu. Szykujemy także projekty skierowane do różnych grup odbiorców.