Piotr Rzucidło sędzią meczu z Motorem Lublin

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 11. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Motor Lublin – Chojniczanka będzie Piotr Rzucidło z Warszawy.

Asystentami sędziego będą Michał Pierściński i Jakub Wójcik. Funkcję arbitra technicznego będzie pełnił Piotr Burak.

Piotr Rzucidło nie prowadził jeszcze meczu Chojniczanki. W bieżącym sezonie sędziował w 2 meczach 2 Ligi, 1 spotkaniu III Ligi i 2 meczach Pucharu Polski.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 11. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI
1 października (piątek):
Znicz Pruszków – Radunia Stężyca, godz. 18:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).

2 października (sobota):
Hutnik Kraków – Wigry Suwałki, godz. 15:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Wisła Puławy – Olimpia Elbląg, godz. 16:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
GKS Bełchatów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 16:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice, godz. 17:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

3 października (niedziela):
Śląsk II Wrocław – Sokół Ostróda, godz. 12:00, sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
Lech II Poznań – Garbarnia Kraków, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Pogoń Siedlce – KKS 1925 Kalisz, godz. 14:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów, godz. 14:45, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).