Rezerwy: Chojniczanka II - Grom Nowy Staw 6:1 (2:0)Pierwszy zespół na piątkę, a drugi na szóstkę. Udany weekend w wykonaniu naszych seniorskich zespołów kontynuowały rezerwy Chojniczanki, które pokonały Grom Nowy Staw 6:1. Po pierwszej połowie zespół trenera Piotra Ciołkowskiego prowadził 2:0 po dwóch ładnych golach Michała Marszałkiewicza. W drugiej połowie strzelanie rozpoczął Szymon Emche, a później oglądaliśmy już popis Marcina Trojanowskiego, który w 20 minut ustrzelił hat-tricka. Dzięki tej wygranej rezerwy umocniły się w mistrzowskiej częsci tabeli i po 10. kolejkach plasują się na 8. pozycji.

 

- Drużyna podeszła bardzo profesjonalnie do tego meczu. Udało się nam konsekwentnie grać naszym stylem gry. Narzuciliśmy przeciwnikowi sposób w jaki chcemy prowadzić mecz. Przyniosło to bramki już w pierwszej połowie, a w drugiej części była to już formalność, by w takim tempie i stylu zwiększyć prowadzenie - mówił po meczu trener Piotr Ciołkowski. 

10. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II - GROM NOWY STAW 6:1 (2:0)
1:0 - Michał Marszałkiewicz (22')
2:0 - Michał Marszałkiewicz (25')
3:0 - Szymon Emche (52')
4:0 - Marcin Trojanowski (64')
5:0 - Marcin Trojanowski (73')
5:1
6:1 - Marcin Trojanowski (84' - z rzutu karnego)

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski - Rafał Majtyka, Mateusz Bartosiak, Krystian Ryfa - Kamil Orlik (66' Czesław Raburski), Paweł Czajkowski, Michał Marszałkiewicz (83' Szymon Galikowski), Kacper Madej (80' Mateusz Tomaszewski), Sebastian Olszewski (60' Mateusz Kołtonowski) - Szymon Emche (80' Jeremiasz Grela), Marcin Trojanowski

W następnej kolejce rezerwy Chojniczanki zmierzą się z rezerwami Lechii Gdańsk.
 

Sponsorzy platynowiSponsorzy TechniczniOficjalna wodaSponsorzy złociSponsorzy srebrniSponsorzy medialniSponsorzy brązowiCopyright © 2020 MKS Chojniczanka S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Strony internetowe Inpero.pl