Rezerwy: Chojniczanka II – KTS-K Wikęd Luzino 2:2 (1:1)

Rezerwy Chojniczanki zremisowały 2:2 z KTS-K Wikęd Luzino w meczu 4. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Na listę strzelców w naszym drugim zespole wpisał się Marcin Trojanowski i Bartłomiej Gajda.

4. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNCIZANKA II – KTS-K WIKĘD LUZINO 2:2 (1:1)
1:0 – Marcin Trojanowski (9' – z rzutu karnego)
1:1 – Konrad Formela (40')
1:2 – Konrad Formela (60')
2:2 – Bartłomiej Gajda (68')

CHOJNICZANKA II: Lewandowski – Kasperowicz, Gajda, Majtyka – Kołtonowski, Remiszka (72' Raburski), Cegiełka (46' Galikowski), Madej, Emche (88' Sztuka) – Grela, Trojanowski (87' Hoffmann)

-Zaangażowanie drużyny było na odpowiednim poziomie, jednak zabrakło nam konsekwencji w działaniach z piłką, oraz momentów wyrachowania w grze bez piłki. Jestem przekonany, że przez ten tydzień zrobimy kolejny krok aby jeszcze bardziej poprawić naszą grę i powalczyć o komplet punktów w sobotnim meczu – komentował po spotkaniu trener Piotr Ciołkowski.