Rezerwy: Orkan Rumia – Chojniczanka II 1:3 (1:1)

Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł zespół rezerw Chojniczanki, który w niedzielę pokonał na wyjeździe Orkana Rumia 3:1. Dwie bramki zdobył Marcin Trojanowski, a jednego gola dołożył Kacper Sztuka.

7. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: ORKAN RUMIA – CHOJNICZANKA II 1:3 (1:1)
1:0 – gol ORKAN
1:1 – Marcin Trojanowski 35' (asysta Kamil Orlik)
1:2 – Marcin Trojanowski 65' (z rzutu karnego)
1:3 – Kacper Sztuka 78' (asysta Jeremiasz Grela)

CHOJNICZANKA II: Jakub Banach – Jędrzej Osowski (87' Krystian Ryfa), Bartłomiej Gajda, Rafał Majtyka – Szymon Zimnicki (65' Jussuf Nassor Mwinyi), Michał Marszałkiewicz, Szymon Galikowski, Kamil Orlik (46' Mateusz Kołtonowski) – Marcin Trojanowski, Jeremiasz Grela (87' Mateusz Tomaszewski), Kacper Madej (65' Kacper Sztuka)

Po 7. kolejkach zespół trenera Piotra Ciołkowskiego zajmuje 12 miejsce w tabeli IV Ligi. Następny mecz rezerwy rozegrają w sobotę 25 września o godzinie 11:00 z Kaszubią Kościerzyna.