Ruch Chorzów – Chojniczanka 2:1 (1:1)

Chojniczanka przegrała z Ruchem Chorzów 2:1 w meczu 7. kolejki eWinner 2 Ligi. Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla Chojniczanki. Mateusz Klichowicz wpisał się na listę strzelców już w szóstej minucie spotkania. Wyrównanie ze strony gospodarzy nastąpiło siedem minut później. Ładnym uderzeniem popisał się Tomasz Foszmańczyk. Wynik ustalił w 58 minucie Daniel Szczepan.

7. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: RUCH CHORZÓW – CHOJNICZANKA 2:1 (1:1)
0:1 – Mateusz Klichowicz (6')
1:1 – Tomasz Foszmańczk (13')
2:1 – Daniel Szczepan (58')

RUCH: 82. Jakub Bielecki – 5. Tomasz Wójtowicz (90, 18. Kacper Będzieszak), 2. Konrad Kasolik, 98. Filip Nawrocki, 73. Bartłomiej Kulejewski, 7. Przemysław Szkatuła (67, 4. Tomasz Dyr) – 14. Łukasz Janoszka, 99. Tomasz Neugebauer (75, 11. Piotr Wyroba), 8. Michał Mokrzycki, 10. Tomasz Foszmańczyk (75, 20. Jakub Siwek) – 95. Daniel Szczepan (90, 9. Michał Biskup).

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda – 3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 5. Mateusz Bartosiak – 31. Sebastian Olszewski, 11. Kamil Mazek, 10. Maciej Kona (69, 14. Adrian Rakowski), 30. Szymon Skrzypczak (59, 7. Artur Pląskowski), 77. Łukasz Wolsztyński (59, 8. Sam van Huffel), 28. Michał Mikołajczyk (69, 17. Tomasz Mikołajczak) – 91. Mateusz Klichowicz (80, 9. Szymon Emche).

żółte kartki: Nawrocki, Foszmańczyk – Grolik, Olszewski, Kona, Klichowicz.