Trzech zawodników Chojniczanki w jedenastce kolejki!

Aż trzech zawodników Chojniczanki znalazło się w najlepszej jedenastce 12. kolejki eWinner 2 Ligi wg. "Piłki Nożnej". Sobotni popis drużyny prowadzonej przez trenera Tomasza Kafarskiego nie przeszedł bez echa. Za mecz przeciwko GKS-owi Bełchatów wyróżnieni zostali Michał Mikołajczyk, Łukasz Wolsztyński i Artur Pląskowski. Gratulujemy!

Tak argumentowano wybór naszych graczy:
Mikołajczyk (Chojniczanka) - skuteczny w defensywie oraz ofensywie. Dołożył nie cegiełkę, a cegłę do efektownej wygranej.
Wolsztyński (Chojniczanka) - dzięki niemu druga linia Chluby Grodu Tura funkcjonuje na poziomie I-ligowym.
Pląskowski (Chojniczanka) - jego gol z Brunatnymi był początkiem goleady zakończonej pięcioma trafieniami.

Jedenastka 12. kolejki: Dudek (Olimpia) - K. Michalski (Wigry), Mączyński (KKS), Mikołajczyk (Chojniczanka), Michalik (Stal), Mokrzycki (Ruch), Wolsztyński (Chojniczanka), Gojko (Wigry), Rugowski (Sokół), Pląskowski (Chojniczanka), Prokić (Stal)

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki "Piłki Nożnej" w sezonie 2021/22:
2 - Kamil Mazek, Michał Mikołajczyk, Artur Pląskowski, Szymon Skrzypczak
1 - Sam van Huffel, Maciej Kona, Tomasz Mikołajczak, Łukasz Wolsztyński

Sponsorzy platynowi

Sponsorzy Techniczni

Oficjalna woda

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy medialni

Sponsorzy brązowi

Copyright © 2020 MKS Chojniczanka S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Strony internetowe Inpero.pl