O Akademii

Około 2007 roku nowy zarząd Klubu jako jeden z celów postawił sobie poprawę funkcjonowania drużyn młodzieżowych, a docelowo zbudowanie ośrodka szkolenia sportowego z prawdziwego zdarzenia. Wymagało to utworzenia właściwej struktury Akademii oraz poprawy warunków treningowych. Z perspektywy minionych lat, należy docenić dotychczasowy postęp, a także z nadzieją spoglądać w przyszłość i stawiać sobie kolejne ambitne cele.

Obecnie nasza Akademia prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w ramach trzech dyscyplin – piłka nożna, lekkoatletyka oraz piłka ręczna.

Swoje umiejętności w żółto-biało-czerwonych barwach rozwija ponad 500 młodych adeptów sportu, których z miesiąca na miesiąc przybywa.

Szkolenie jest wieloletnim procesem. Tyczy się to również szkolenia sportowego. Nieustannie staramy się dopracowywać poszczególne aspekty funkcjonowania Akademii, tak aby zapewnić optymalne warunki naszym podopiecznym.

Funkcja Akademii Chojniczanki

Dla dzieci i młodzieży