Do następnego meczu pozostało

1,5% podatku na szkolenie dzieci i młodzieży!

Dzięki współpracy naszego klubu z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym” istnieje możliwość wsparcia Akademii Chojniczanki odpisem 1,5% podatku!

Od zeszłego roku podatnicy mogą przekazywać już nie 1% podatku, a 1,5%. Zasada ta będzie miała zastosowanie już do rocznych rozliczeń podatku PIT za 2023 rok. Sposób przekazywania 1,5% podatku jest jednak taki sam jak w poprzednich latach.

W formularzu PIT, w rubryce „Numer KRS” należy wpisać 0000270261, a w rubryce „Cel szczegółowy 1,5%” CHOJNICZANKA CHOJNICE. Taki tytuł jest bezwzględnie wymagany, aby pieniądze trafiły do właściwego odbiorcy.

Wypełnienie formularza PIT i tak jest obowiązkowe, a dodatkowe wpisanie „Celu szczegółowego 1,5%” zajmuje zaledwie kilka sekund.

Wszystkim wspierającym dziękujemy i zachęcamy do przekazywania 1,5% podatku na wsparcie procesu szkolenia w naszym Klubie również w tym roku.

Proudly made by