Do następnego meczu pozostało

47. urodziny trenera Tomasza Kafarskiego

13 stycznia swoje święto obchodzi pierwszy szkoleniowiec Chluby Grodu Tura, Tomasz Kafarski.

 

Tomasz Kafarski urodził sie 13 stycznia 1975 roku w Kościerzynie. Pierwszym klubem, który samodzielnie prowadził była Kaszubia Kościerzyna. Od 2006 roku związany z Lechią Gdańsk, gdzie pełnił funkcję asystenta, a w 2009 roku objął stanowisko pierwszego szkoleniowca zespołu z Gdańska. Przez ponad dwa lata poprowadził Lechię w 93 spotkaniach Ekstraklasy. W 2012 roku został trenerem innego klubu Ekstraklasy – Cracovii. W kolejnych latach pracował w klubach z 1 Ligi –  Flocie Świnoujście, Olimpii Grudziądz, Bytovii Bytów, Górniku Łęczna i Sandecji Nowy Sącz. W Chojniczance pracuje od 29 maja 2020 roku. Od tego momentu poprowadził naszą drużynę w 24 meczach. Bilans trenera Tomasza Kafarskiego w Chojniczance to 13 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek.

Z okazji 47. urodzin chcemy życzyć samych sukcesów z Chojniczanką, dużo zdrowia i powodów do uśmiechu oraz pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Sto lat trenerze!

                             

 

Proudly made by