Do następnego meczu pozostało

Access Point Złotym Partnerem naszego Klubu

Dotychczas Srebrny sponsor naszego klubu Access Point zwiększa wsparcie i zostaje jego Złotym Partnerem!

Sklep i serwis komputerów naszego sponsora istnieje na chojnickim rynku już od wielu lat. Access Point specjalizuje się w sprzedaży komputerów i laptopów (zarówno nowych, jak i poleasingowych). Zajmuje się też szeroko pojętym segmentem IT jak serwis sprzętu komputerowego, materiały eksploatacyjne do drukarek, odzyskiwanie danych czy też strony internetowe lub obsługą firm. Nie ukrywamy, że i nam nie raz pomogli w awaryjnych sytuacjach związanych z problemami komputerowymi. 😄 

Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym Partnerem pod adresem:

ul. Młyńska 15, 89-600 Chojnice – STARY SPICHLERZ lub numerem telefonu 882 898 908.

Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Proudly made by