Do następnego meczu pozostało

Adam Nocoń: Byliśmy zdyscyplinowani

Pomeczowy komentarz trenera Adama Noconia.

-Uważam, że rozegraliśmy dzisiaj dobry mecz zarówno taktycznie i motorycznie. Dyscyplina taktyczna była ważna w tym meczu. Wiedzieliśmy, że przeciwnik gra ofensywnie i musieliśmy trzymać dyscyplinę. Do tego doszła dobra gra, szanowanie piłki i konstruowanie akcji. Na minus niewykorzystane sytuacje. Mogliśmy zakończyć ten mecz szybciej i uniknąć nerwówki przy stałych fragmentach gry. Muszę przyznać, że dobrze zachowywaliśmy się w obronie, a Paweł Sokół bronił bardzo stabilnie i był pewnym punktem defensywy – mówił po meczu trener Adam Nocoń.

-W porównaniu do meczu z Górnikiem Polkowice nie pozwoliliśmy sobie na takie błędy jak przed tygodniem. Od samego początku do końca byliśmy zdyscyplinowani. Bywało groźnie, ale defensywa funkcjonowała tak jak należy – dodaje szkoleniowiec Chojniczanki.

Chojniczanka na koniec tego szalonego maratonu zdobyła bardzo ważne trzy punkty. – To zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że zawodnikom udało się zregenerować po tych dwóch ciężkich meczach. To jest optymistyczny sygnał przed następnymi spotkaniami. Chłopacy wykonali dzisiaj dużo dobrej pracy, grali agresywnie – uważa Nocoń.

Chojniczanka po tej kolejce wróciła na trzecie miejsce i zmniejszyła stratę do liderującego GKS-u Katowice do czterech punktów. – Dla mnie ważny jest kolejny mecz i na tym się koncentrujemy. Sytuacja w tabeli jest istotna po ostatniej kolejce – podsumowuje Adam Nocoń.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by