Do następnego meczu pozostało

Adam Nocoń: Powinniśmy rozstrzygnąć mecz już w pierwszej połowie

Pomeczowa wypowiedź trenera Chojniczanki, Adama Noconia.

Na pewno był to dobry mecz zarówno z jednej jak i drugiej strony. Mam niedosyt zwłaszcza po pierwszej połowie. Mogliśmy zamknąć mecz już w tamtej części i dalej tylko kontrolować wydarzenia. Mając tak dobre sytuacje na boisku lidera musimy je wykorzystywać. Daliśmy sobie strzelić bramkę kontaktową po naszym błędzie. Zespół z Polkowic nabrał wtedy wigoru i uwierzył w to, że może zremisować ten mecz. Drugą bramkę tracimy po stałym fragmencie gry. Końcówka meczu to już nerwówka. Przeciwnik pomimo gry w osłabieniu mądrze się bronił. Podsumowując te wydarzenia zdobywamy tylko punkt. 

-Założenia na drugą część gry były takie, że mieliśmy zagrać tak samo jak w pierwszej połowie. Graliśmy na boisku lidera, a nie zespołu, który walczy o utrzymanie i myślę, że było to wyraźnie widać. Górnik Polkowice nie przegrał od września. Siła rywala była bardzo duża. Kontrolowaliśmy przebieg meczu w pierwszej połowie. W drugiej do głosu doszedł przeciwnik. Strzelając dwie bramki na wyjeździe pojawia się niedosyt. Po tylu sytuacjach, po tylu wyjściach z kontrą uważam, że powinniśmy rozstrzygnąć ten mecz już w pierwszej połowie.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by