Do następnego meczu pozostało

Adam Nocoń: To nie było przypadkowe zwycięstwo

Pomeczowa wypowiedź trenera Adama Noconia.

– Mnie najbardziej cieszy, że pokazaliśmy dobrą grę. Przygotowania do tego meczu były bardzo utrudnione, ale i tak zagraliśmy dobrze. Graliśmy mądrze i nie było to przypadkowe zwycięstwo. Szczególnie w pierwszej połowie gra mojego zespołu była poukładana. Stworzyliśmy kilka sytuacji. Niewykorzystany rzut karny na początku meczu nie podłamał naszej drużyny. Później mądrze się broniliśmy i
summa summarum wygraliśmy po rzutach karnych z którymi mamy problemy od samego początku sezonu. Drużyna pokazała wielki charakter, charyzmę. Widać jakie możliwości ma ten zespół. Cieszymy się, ze zwycięstwa i w dobrych nastrojach wracamy do Chojnic.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by