Adam Nocoń: Wciąż wszystko w naszych nogach i głowach

Pomeczowy komentarz trenera Adama Noconia.

To był bardzo ciężki mecz. Dużo fauli zarówno z jednej jak i drugiej strony i ta gra była cały czas przerywana. Hutnik wyszedł nastawiony bardzo agresywnie i okazał się trudnym przeciwnikiem, bo spotkanie było wyrównane. Dzisiaj w ofensywie stworzyliśmy mało sytuacji. Gospodarze mądrze się bronili i byli dobrze zabezpieczeni. To nie jest przypadek, że Hutnik zdobył najwięcej punktów po nas i Polkowicach w tej rundzie. W kontekście końcówki rundy powinniśmy jednak znaleźć sposób, żeby choć strzelić jedną bramkę. Mimo tego remisu wciąż wszystko jest w naszych nogach i głowach. Jesteśmy w grze i teraz przed nami przygotowania do ważnego meczu – podsumował spotkanie trener Adam Nocoń.

W meczu z Hutnikiem czwartą żółtą kartkę w bieżącym sezonie obejrzał Michał Grobelny, przez co zabraknie go w najbliższym starciu z GKS-em Katowice. – To zła informacja. Michał jest ważnym ogniwem defensywy i całego zespołu. Musimy sobie z tym poradzić i zawodnik, który zastąpi Michała musi zagrać w piątek na odpowiednim poziomie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z rangi tego pojedynku z GKS-em Katowice – twierdzi trener Nocoń.