Do następnego meczu pozostało

Adam Nocoń: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Pomeczowy komentarz trenera Adama Noconia.

Ważne, że to był wygrany mecz. W pierwszej połowie mieliśmy problem z płynnością gry choć strzeliliśmy szybko fajną bramkę, a Mati Klichowicz miał dobrą sytuację na 2:0. Znicz był groźny. Po stałym fragmencie piłka odbiła się od poprzeczki i naprawdę łatwo nie było. Druga połowa była już lepsza w naszym wykonaniu. Może nie idealna, ale niezła, a momentami dobra. Utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce, zachowywaliśmy płynność gry, strzeliliśmy bramkę. Gol Ryczkowskiego na 2:0 to bardzo ważny moment meczu. Mimo wszystko to było też jednak zasłużone zwycięstwo naszej drużyny. Kluczem do zwycięstwa była konsekwentna gra w obronie – mówił po meczu trener Adam Nocoń.

Myślę, że na poziom widowiska wpływ miała płyta boiska. Naprawdę teraz te boiska są nierówne i zniszczone po zimie. Mecz był brzydki, rwany, ale najważniejsze, że zwycięski. W Pruszkowie zawsze się trudno gra. Znicz będzie jeszcze punktował w tej lidze i personalnie nie jest to zespół na ostatnie miejsce – dodaje szkoleniowiec Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by