Do następnego meczu pozostało

Adrian Kacerik zawodnikiem Chojniczanki

26-letni Słowak Adrian Kacerik podpisał kontrakt z Chojniczanką. Pomocnik związał się z Chlubą Grodu Tura na dwa lata.

Adrian Kacerik zaczynał swoją karierę w zespole FK Zeleziarne Podbrezova. Grał również w Tatran Liptovsky Mikulas, MFK Dukla Banska Bystrica oraz w 1.FC Tatran Presov. Na swoim koncie ma łącznie 196 meczów, w tym 45 w Nike Liga (I liga słowacka) oraz w 117 meczach 2 Ligi słowackiej. Spędził na murawie łącznie 11.938 minut, strzelił 26 bramek i zaliczył 15 asyst.

Na początek chciałbym pozdrowić wszystkich fanów Chojniczanki. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem. Dobrze czuję się w zespole, panuje tutaj przyjazna i przyjacielska atmosfera. Postaram się pomóc klubowi osiągnąć zamierzone cele, które jak wiemy, są bardzo wysokie. Nie mogę się doczekać, kiedy spotkamy się na pierwszym meczu sezonu” – Adrian Kacerik.

Słowak trenuje z Chlubą Grodu Tura już od kilkunastu dni. Ma za sobą również udział w grach kontrolnych.

Adrian trenuje z nami już od kilkunastu dni. Dokładnie przyglądaliśmy się mu w czasie treningów oraz w czasie gier kontrolnych. Jest to zawodnik uniwersalny potrafiący grać zarówno prawą, jak i lewą nogą, a to bardzo istotna umiejętność na jego pozycji” – Damian Wróbel, Dyrektor Sportowy MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Adrianie, witamy w Chojniczance!

Nowa TURa 2.0

Proudly made by