Do następnego meczu pozostało

1% podatku na szkolenie dzieci i młodzieży!

Chojniczanka – podobnie jak w poprzednich latach – kontynuuje współpracę z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Jest to dodatkowa możliwość wsparcia drużyn młodzieżowych naszego klubu odpisem 1% podatku!

Sposób przekazywania 1% będzie wyglądał dokładnie tak samo jak poprzednio. W formularzu PIT, w rubryce „Numer KRS” należy wpisać 0000270261, a w rubryce „Cel szczegółowy 1%” CHOJNICZANKA CHOJNICE. Taki tytuł jest bezwzględnie wymagany, aby pieniądze trafiły do właściwego odbiorcy.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! W ostatnim czasie z tytułu wpływów z przekazanego na Klub 1% podatku zakupiony został nowy sprzęt do sali treningowej, z której korzystają zawodnicy drużyn młodzieżowych Akademii. Wszystkim wspierającym dziękujemy i zachęcamy do przekazywania 1% podatku na wsparcie procesu szkolenia w naszym Klubie również w tym roku.

Wypełnienie formularza PIT i tak jest obowiązkowe, a dodatkowe wpisanie „Celu szczegółowego 1%” zajmuje zaledwie kilka sekund. Korzyści z tego wynikające będą dla zawodników i klubu niezwykle wymierne.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

Proudly made by