Do następnego meczu pozostało

Akademia: podsumowanie rundy Juniora A1

W podsumowaniach dotyczących zespołów akademii, nie może zabraknąć najstarszego rocznika w naszych szeregach czyli drużyny Juniora A1 prowadzonej przez trenera Macieja Kuczkowskiego.

 

Dla Juniora Starszego Chojniczanki były to bardzo udane miesiące. Chojniczanka wygrała rozgrywki w I Lidze wojewódzkiej Juniora A1 grupa I i awansowała do baraży o awans do rozgrywek makroregionalnych. W barażach żółto-biało-czerwoni wyeliminowali Bałtyk Gdynia, wygrywając w dwumeczu 8:0. Podopieczni Macieja Kuczkowskiego uzyskali tym samym awans do Makoregionalnej Ligi Juniorów U-19.

Miniona runda była bardzo pozytywna. W większości spotkań udawało nam się zdominować przeciwnika i przez długi czas utrzymywać się przy piłce, co przekładało się na dużą liczbę sytuacji bramkowych. Ostatecznie nasza gra przyniosła nam wymierne korzyści w postaci awansu do Makroregionalnej Ligi U 19. Cieszymy się również z naszej przygody w okręgowym Pucharze Polski, gdzie rywalizowaliśmy z zespołami seniorskimi z niższych lig i udało nam się awansować do 4 rundy. Naszym celem na najbliższą rundę wiosenną jest ciągły rozwój indywidualny naszych zawodników. Natomiast jako zespół chcemy zaprezentować się jak najlepiej w nowej lidze, gdzie poziom sportowy i rywalizacja z czołowymi zespołami z czterech województw będzie dla nas sporym wyzwaniem i motywacją do pracy – mówi trener Maciej Kuczkowski.
Proudly made by