Do następnego meczu pozostało

Akademia: podsumowanie rundy Juniora C1 (II zespół)

W kategorii Juniora C1 Chojniczanka ma dwa zespoły. Sprawdzamy, jak radził sobie nasz drugi zespół w tej kategorii wiekowej.

 

Drużyna prowadzona przez trenera Artura Skibę gra w Lidze Okręgowej Juniora C1 w grupie słupskiej. Z czterema punktami na koncie zespół plasuje się na 11 pozycji w tabeli. W rundzie jesiennej sezonu 2021/22 kadra drugiej drużyny Juniora C1 wynosiła 20 osób. Rocznik 2007 – 6 osób, a 2008 – 14 osób.  

Należy nadmienić, że w tej lidze rywalizowaliśmy z przeciwnikiem o rok starszym i silniejszym fizycznie. To niestety skutkowało słabszym wynikiem. Pozytywne jest to, że większość meczów przegraliśmy po wyrównanej walce i czesto spotykaliśmy się z opinią, że w wielu aspektach byliśmy zespołem lepszym – komentuje trener Artur Skiba.

Proudly made by