Do następnego meczu pozostało

Akademia: podsumowanie rundy Juniora C1

Jak w rundzie jesiennej radziła sobie drużyna Juniora C1 trenera Artura Frysia?

 

Tak jak pisaliśmy wcześniej, Chojniczanka w tej kategorii wiekowej ma dwa zespoły. Drużyna prowadzona przez trenera Artura Frysia gra w I lidze wojewódzkiej Juniora C1 i po rundzie jesiennej zajmuje 5 miejsce w ligowej stawce. Chojniczanka zdobyła w 19 meczach 41 punktów, na co złożył się bilans: 13 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek.

Przed rozpoczęciem sezonu rozgrywkowego 2021/2022 dokonano podziału drużyny na grupę "czerwoną" oraz "żółta". W kadrze grupy "czerwonej" znalazło się osiemnastu zawodników. Drużyna Chojniczanki rozpoczęła rundę jesienna od dwóch porażek, jednak szybko zaadoptowała się do gry w ustawieniu z trójką obrońców i z każdym kolejnym tygodniem pracy treningowej można było zauważyć wyraźny progres w grze. Udokumentowaniem znakomitej postawy zespołu była seria dziesięciu spotkań bez porażki w tym dziewięć zwycięstw oraz jeden remis – komentuje trener Artur Fryś.

Runda wiosenna zapowiada się bardzo emocjonująco, zespół rywalizować będzie w grupie mistrzowskiej składającej się z ośmiu najlepszych drużyn ligi – dodaje szkoleniowiec Juniora C1

 

Proudly made by