Do następnego meczu pozostało

Akademia: podsumowanie rundy Juniora C2

W kolejnej części podsumowania rundy jesiennej przyjrzymy się jak w ostatnich miesiącach radziła sobie drużyna Juniora C2 trenera Dawida Domerackiego.

 

Chojniczanka w tej kategorii wiekowej mierzy się w słupskiej grupie Ligi okręgowej C2. Podopieczni trenera Dawida Domerackiego mają za sobą bardzo udaną jesień, po której to z kompletem zwycięstw prowadzą w ligowej tabeli. W 9 meczach żółto-biało-czerwoni strzelili 58 goli, tracąc przy tym tylko 4.

W lidze, w której obecnie rywalizujemy zajmujemy pierwszą pozycję promującą nas do wyższej klasy rozgrywkowej. Niemniej jednak drużynowo postawiliśmy sobie wspólnie cel jakim jest: rozwój. Dobre wyniki, które obecnie osiągamy są efektem tegoż rozwoju. W naszym założeniu każdy zawodnik ma rozwijać się przede wszystkim technicznie i podnosić swoją kreatywność, aby na każdym etapie dalszej
przygody z piłką wyrastał ponad rówieśników właśnie w tych aspektach. W całej rundzie jesiennej tego sezonu, każdy z 17 zawodników naszej drużyny spędził na boisko mniej więcej równą ilość minut z czego jestem bardzo zadowolony
– komentuje trener Dawid Domeracki.

 

Proudly made by