Do następnego meczu pozostało

Akademia: podsumowanie rundy Juniora D1 (II zespół)

Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu zespołu Juniora D1 trenera Rafała Majtyki.

 

Chojniczanka w kategorii Juniora D1 ma dwa zespoły. O drużynie grającej w grupie I Lidze wojewódzkiej już pisaliśmy. Teraz przyjrzymy się jak w minionej rundzie radził sobie zespół występujący w słupskiej grupie okręgowej.

Chojniczanka prowadzona przez trenera Rafała Majtykę po rundzie jesiennej zajmuje 5 miejsce w ligowej stawce. Żółto-biało-czerwoni zdobyli 11 punktów. Bilans zespołu to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki.

Rundę jesienną sezonu 21/22 w wykonaniu młodzika D1 można zaliczyć na plus. Początek sezonu był bardzo optymistyczny, po 4 kolejkach mieliśmy na koncie 10 punktów i pozycje wicelidera. Później natomiast wkradła się zniżka formy, co przy meczach z bardziej wymagającymi rywalami nie dawało nam punktów. W każdym meczu drużyna starała się długo utrzymywać przy piłce i grać kombinacyjnie, z czego jestem zadowolony. Na treningach widać duże zaangażowanie zawodników i chęć stałego podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich. Większość z nich zrobiła duży progres. Jeżeli dalej będą tak pracować, to przyszłość napawa optymizmem – komentuje trener Rafał Majtyka.

 

Proudly made by