Do następnego meczu pozostało

Akademia: podsumowanie rundy Juniora D1

Dzisiaj podsumujemy rundę jesienną w wykonaniu zespołu Juniora D1 trenera Daniela Kępy.

 

Chojniczanka w tej kategorii wiekowej również ma dwa zespoły. Drużyna trenera Daniela Kępy, gra w najwyższej lidze w województwie w Młodziku D1 i po rundzie jesiennej plasuje się na 5 pozycji w tabeli. Bilans drużyny to 13 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki.

Drużyna rocznika 2009 w tym sezonie rywalizuje w lidze wojewódzkiej młodzika D1. Zespół, który trenuje praktycznie w tym samym składzie od kilku lat, został wzmocniony dwoma zawodnikami, którzy podnieśli poziom rywalizacji w naszej drużynie. Drużyna prezentowała się bardzo dobrze, ponosząc u siebie tylko jedną porażkę. Czegoś jednak zabrakło, żeby na półmetku być wyżej w tabeli. Aktualnie zajmujemy 5 miejsce i patrząc pod względem liczby drużyn występujących w tej lidze, możemy być zadowoleni z uzyskanego wyniku, Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego na koniec sezonu chcemy zająć wyzsze miejsce, tym bardziej, że różnice punktowe są bardzo małe. W tym wieku wynik nie jest najważniejszy, ale chłopcy są bardzo ambitni i każdym meczem udowadniają, że mogą a przede wszystkim chcą więcej – komentował trener Daniel Kępa.

 

fot. Piłkarska Przyszłość z Lotosem

Proudly made by