Do następnego meczu pozostało

Awans Juniora A1 do IV rundy Pucharu Polski Pomorskiego ZPN

W komplecie w kolejnej rundzie meldują się nasze drużyny występujące w okręgowym Pucharze Polski. Junior A1 Chojniczanki pokonał Tęczę Brusy 5:0, a mecz rezerw Chojniczanki z Sokołem Zblewo zostanie zweryfikowany jako walkower dla naszej drugiej drużyny przez wycofanie się Sokoła z rozgrywek.

 

III RUNDA PUCHAR POLSKI POMORSKI ZPN: CHOJNICZANKA III (JUNIOR A1) – TĘCZA BRUSY 5:0
1:0 – Hubert Pawłowski (7')
2:0 – Maciej Mohr (25')
3:0 – Mikołaj Rzepiński (39')
4:0 – Fabian Gawroński (68')
5:0 – Jakub Żywicki (75')

CHOJNICZANKA III: Jakub Lepak – Hubert Pawłowski, Maciej Mohr (59' Adrian Remus), Karol Kowalik, Tomasz Pupka-Lipiński, Jakub Koniuszy, Fabian Gawroński, Mikołaj Rzepiński (59' Jan Zabrocki), Szymon Kornatowski, Jakub Żywicki, Mateusz Radtke (46' Miłosz Wojciechowski)

Proudly made by