Do następnego meczu pozostało

Doposażenie sali treningowej z 1% podatku

W ostatnim czasie z tytułu wpływów z przekazanego na Klub 1% podatku zakupiony został nowy sprzęt do sali treningowej, z której korzystają zawodnicy drużyn młodzieżowych Akademii. Wszystkim wspierającym dziękujemy i zachęcamy do przekazywania 1% podatku na wsparcie procesu szkolenia w naszym Klubie również w tym roku.

Do dyspozycji młodych adeptów futbolu trafiły m.in. zestaw piłek lekarskich, odważniki Kettlebells, zestaw obciążeń typu bumper marki Pavi Sorte, maty do ćwiczeń, koła gimnastyczne, taśmy oporowe i inny, drobny sprzęt treningowy.

Podobnie jak w poprzednich latach przypominamy o możliwości wsparcia drużyn młodzieżowych naszego klubu odpisem 1% podatku!

W formularzu PIT, w rubryce „Numer KRS” należy wpisać 0000270261, a w rubryce „Cel szczegółowy 1%” CHOJNICZANKA CHOJNICE. Taki tytuł jest bezwzględnie wymagany, aby pieniądze trafiły do właściwego odbiorcy!

Proudly made by