Do następnego meczu pozostało

Drużyna dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Przyjaźni PZU Futbol Plus

Z pucharem, medalami, uśmiechami i bezcennymi wspomnieniami wróciła ze Starogardu Gdańskiego nasza drużyna dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Chojniczanka wzięła w miniony weekend udział w Ogólnopolskim Turnieju Przyjaźni PZU Futbol Plus.

Organizatorem zawodów był klub KP Starogard. Nasi zawodnicy – oprócz oczywiście gospodarza turnieju – zmierzyli się również z Akademią Sportu Royal Bydgoszcz, Biało-Zielone Lechia Gdańsk i UKS Ada Judo Fun.

Wszystkie dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej. Kontakt z trenerem Sławomirem Jankowskim: 504 319 930. Partnerami projektu są PZU Futbol Plus, Powiat Chojnicki oraz Miasto Chojnice.

Proudly made by