Dziecięca Gala Piłkarska 2023

W piątek 6 stycznia startuje Dziecięca Gala Piłkarska. Będzie to już XIII edycja tego turnieju.

Turniej rozgrywany będzie przez trzy dni (piątek, sobota, niedziela) na dwóch halach – hali widowisko-sportowej przy ulicy Huberta Wagnera oraz hali przy Szkole Podstawowej nr 5 w Chojnicach.

W turnieju wezmą udział drużyny z roczników 2013, 2014 oraz 2015 z klubów z regionu i nie tylko. Zaplanowane są również dodatkowe atrakcje w postaci konkursów dla zawodników. Każdego dnia udział będą brali zawodnicy z innego rocznika i tak w piątek rywalizować będą zespoły z rocznika 2013, w sobotę rocznik 2014, a w niedzielę – 2015.

Przewidywany czas trwania każdego dnia rozgrywek to 9:30 – 16:00. Serdecznie zapraszamy rodziców i kibiców do wspierania młodych zawodników. Wstęp na turniej jest bezpłatny.

Patron główny turnieju:
– Ginter

Patroni honorowi:
– Burmistrz Miasta Chojnice;
– Starosta Powiatu Chojnickiego;
– Wójt Gminy Chojnice;

Partnerzy:
– Romgaz;
– PWC Wojciechowscy;
– Sport-Club.pl;
– NO10
– Bravry Polska;
– Pomorski Związek Piłki Nożnej;
– Nadleśnictwo Czersk;
– Nadleśnictwo Rytel;
– Restauracja Bazylia;
– KIKI pracownia artystyczna: zajęcia dla dzieci;
– Drukarnia Standruk;
– Pascal