Do następnego meczu pozostało

Dziecięca Gala Piłkarska „Dumni z Natury” 2022 – Dzień I (roczniki 2013)

Za nami pierwszy dzień XI Dziecięcej Gali Piłkarskiej "Dumni z Natury" w którym to mierzyły się drużyny z rocznika 2013. I tak na miejskiej hali widowiskowo-sportowej w Chojnicach zagrały drużyny KP Starogard Gdański, MKS Debrzno, U-2 Bytów, nasz klub partnerski Brda Rytel, a także po dwa zespoły z Kolejarza Chojnice i gospodarza zawodów czyli Chojniczanki.
 

Emocji i dobrej zabawy nie brakowało. Każde starcie obfitowało w gole, walkę i rywalizację w duchu fair-play. W naszym turnieju wygrał każdy uczestnik. Nie prowadzono żadnych rankingów czy tabel. Po fazie grupowej każda z drużyn grała kolejne spotkania wg. turniejowej drabinki.

Na sam koniec gali wyróżniono statuetkami i pamiątkowymi medalami wszystkich zawodników. Przyznano także indywidualne nagrody dla najlepszych graczy z każdej drużyny. Wszystkie spotkania były sędziowane przez zawodników pierwszej drużyny Chojniczanki – Jakuba Banacha i Kacpra Kasperowicza.
 
W trakcie Gali trwały także specjalne konkursy, które przeprowadzane były na małej hali. I tak młodzi zawodnicy mogli się sprawdzić w konkursie żonglerki, konkursie szybkościowym oraz konkursie skuteczności. We współpracy z KIKI pracownia artystyczna, każda z drużyn odbyła także zajęcia z ekologii.
 
Sponsorem nagrody dla najlepszego zawodnika turnieju była firma Sport-Club.pl. Dziękujemy również za wsparcie Miastu Chojnice, Powiatowi Chojnickiemu oraz firmie Eurostandard.

W sobotę ciąg dalszy. Serdecznie zapraszamy na halę od godziny 10:00.
 
 
Proudly made by