Do następnego meczu pozostało

Dziecięca Gala Piłkarska „Dumni z Natury” 2022 – Dzień III (roczniki 2014)

Dobiegła końca wznowiona Dziecięca Gala Piłkarska "Dumni z Natury" 2022. W trzecim dniu imprezy grały zespoły z rocznika 2014. Między sobą rywalizowały: Junior Football Academy Przechlewo, MKS Debrzno, MLKS Tucholanka Tuchola, Brda Rytel oraz po dwie drużyny Kolejarza Chojnice i MKS Chojniczanka 1930.
 

Pomimo tego, że mierzyły się ze sobą najmłodsze drużyny podczas tegorocznej Gali, to licznie zgromadzeni kibice byli świadkami pięknych akcji, mogli obejrzeć sporo goli, a same pojedynki trzymały bardzo wysoki poziom. Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko i grali niezwykle ambitnie.

Podczas Dziecięcej Gali Piłkarskiej nie prowadziliśmy żadnych tabel i rankingów. Po fazie grupowej każda z drużyn grała kolejne spotkania wg. turniejowej drabinki. Podczas ceremonii zakończenia pamiątkowe statuetki, medale oraz nagrody trafiły do każdego uczestnika turnieju. Przyznano także indywidualne nagrody dla najlepszych graczy z każdej drużyny oraz dla zwycięzców konkursów – szybkości, celności i żonglerki.
 
W rolę arbitrów wcielili się zawodnicy pierwszej drużyny Chojniczanki – Mateusz Cegiełka i Marcin Trojanowski. Przy wejściu na trybuny pojawiło się stanowisko #RazemDlaAleksa, gdzie nie brakowało pysznych słodkości. Przez dwa dni udało się zebrać 3425,55 zł. Cały dochód zostanie przekazany na leczenie Aleksa, który walczy z SMA. We współpracy z KIKI pracownia artystyczna każda z drużyn wzięła udział w dedykowanych zajęciach z ekologii.
 
Sponsorem nagrody dla najlepszego zawodnika turnieju była firma Sport-Club.pl, a statuetki przygotowała Drukarnia Standruk. Dziękujemy również za wsparcie Urzędu Miasta Chojnice, Starostwa Powiatowego w Chojnicach oraz firmy Eurostandard.
 
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom oraz kibicom, że byli razem z nami podczas Dziecięcej Gali Piłkarskiej "Dumni z Natury". Dzięki Wam ten turniej był naprawdę fantastyczny!
 
 
Proudly made by