Do następnego meczu pozostało

Dziecięca Gala Piłkarska „Dumni z Natury”

Miło nam poinformować, że po 13 latach wraca impreza pod nazwą Dziecięca Gala Piłkarska. Po raz ostatni ten turniej rozgrywany był w 2009 roku.

 

Organizatorem turnieju Dziecięca Gala Piłkarska "Dumni z Natury" jest klub MKS Chojniczanka 1930 S.A.
W turnieju wezmą udział drużyny z roczników 2012, 2013 oraz 2014 z klubów z całego regionu i nie tylko. Oprócz rozgrywek i dodatkowych atrakcji w postaci konkursów dla zawodników, pojawi się również stanowisko #RazemDlaAleksa z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie małego Aleksa chorego na SMA. Rozgrywki rozłożone zostaną na trzy dni. Każdego dnia udział będą brali zawodnicy z innego rocznika:
6 stycznia 2022 r. (czwartek) – rocznik 2013
8 stycznia 2022 r. (sobota) – rocznik 2012
9 stycznia 2022 r. (niedziela) – rocznik 2014

Wydarzenie odbędzie się na miejskiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Huberta Wagnera w Chojnicach. Przewidywany czas trwania każdego dnia rozgrywek to 10:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy rodziców i kibiców do wspierania młodych zawodników. Wstęp na turniej jest bezpłatny.

Sponsorem nagród dla najlepszych zawodników każdego z turniejów jest dystrybutor sprzętu sportowego Sport-Club.pl, natomiast dzięki uprzejmości firmy Eurostandard dla wszystkich uczestników zostały przygotowane upominki.

Proudly made by